EMINEM X JORDAN X CARHARTT İŞBİRLİĞİ

EM-0045-Jordan-Collab_1200x1200-650x650
Eminem çok özel Jordan Brand x Shady x Carhartt işbirliği ile açık arttırma için yeni ayakkabı tasarladı. Devamını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Eminem kendi plak şirketi Shady Records’un 15.yılını kutlamak için destansı bir ayakkabı tasarlamak için Jordan Brand ve Carhartt ile takım kurdu. Detroit merkezli rapper  Marshall Mathers Vakfına özel “arkadaşlar ve aile” arasında 10 çift ayakkabı açık arttırmada satılacağı duyuruldu.

The Air Jordan IV x Shady x Carhartt serisi dünyaca ünlü efsane rapper ve Jordan Brand arasındaki üçüncü işbirliği. Klasik iş elbisesi Carhartt ve onların tanınır ürünleri dahil, bu işbirliğinin Eminem’in imza tarzını tamamlayan agresif bir görünüm ve his veriyor.

Ünlü Carhartt markası Eminem ve Shady Records’ın grafik ikonik özelliklerini  Air Jordan IV üstüne işlenmiş.ShadyXV logolu, plak şirketinin 15.yıl dönümü anısına, ünlü Jumpman’ın altında gözüküyor. Eminem’in markası logosu Hokey maskesi ve ters “E” logosu ayakkabının topuğunda yer alıyor.

The Marshall Mathers Vakfı başta olmak üzere Detroit, Michigan ve dezavantajlı, riskli gençlere yardım sağlamaya adamış bir hayır kurumu olarak toplulukların çevresinde. Özel çiftler 10 Kasım 2015 tarihlerinde  eBay’da açık arttırma yoluyla satışa sunulacak. Ek bilgiler ve güncellemeler için buraya tıklayın.

Kaynak: Eminem.com ve Shady Records 

Çeviri/Haber: TC Sinan Ateş/Shadyy313

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s