Shady Records, Beats By Dre ve Distinct Life Ortak İşbirliği “Shady Life”

Yarın saat 01:00’da Shady Records, Distinct Life, ve Beats by Dre tarafından #ShadyLife’ı başlatmak için bir araya geliyor.Atlamadan sonra devamını oku.Detroit’li Shady Records ve Distinct Life,“Shady Life” ‘ı başlatmak için bir araya gelmiş,Beats By Dre tarafından yeni işbirliği ile Pill içeren yeni bir koleksiyon.

2013-14 yılında,Shady Records Detroit köklerini kutluyor,devam eden Detroit Vs. Everybody ortaklığı ile,etiketin evi şehir mirası,işbirliği ile üç kelime mantra içinde somutlaşan Shady Brand (Markası),önemli bir parçası “Shady Vs. Everybody”.

Yeni bir yerel ortaklık ararken,Shady Record ile Rick Williams ve onun markası doğal bir uyum gördüm,Distinct Life. Onların ilişkisi,Williams’ın ‘diğer önemli girişim aracılığıyla başladı’, Burn Rubber,meşhur Detroit merkezli spor ayakkabı dükkanı. Eğlenceli bir gün-gün dükkan ve personelinin Shady Films tarafından iki sezondur üretilen web serisi (dizisi) “Detroit Rubber” .

Rickdaima evrensel çekeciliği ve dikkat kazandığı eserinde Detroit’i özetlemek için yolları bulun tutkulu bir tasarımcı.Dünyanın geri kalanını etkilerken,Detroit’li topraklı kalmak için bir yol bulmuş bir self-made,yetenekli tasarımcı ile ortaklık Shady için mükemmel bir eştir.

Shady Life bir yaka kazak ve hoodie,yanı sıra sınırlı sayıda Beats Pill içeren bir kapsül koleksiyonu ile başladı.Bu bir fırsattır bir parçasını dahil etmek için Beats By Dre,dünyaca tanınan marka,koleksiyon bir gurur katıyor ve fırsat doğrultusunda dünya sahnesine Detroit’i getirmek için yola devam ediyor.Shady Life yakında ShadyRecords.com‘da mevcut olacaktır,Salı saat 13:00’da bakın.

C5D37682

C5D37601

C5D37519

C5D37300

C5D37290

C5D37260Kaynak:Shady Records

Çeviri/Haber: TC Sinan Ateş/Shadyy313

 

 

 

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s